چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟!

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟!
 •  

  شخصیت شناسی با بستنی

  چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟!

  چـه طـعـمی از بسـتـنـی را دوسـت داریــد؟ جالب است بدانید که ارتباط مستقیمی بین ویژگی های شخصیتی شـمـا با طعم بستنی دلخواهتان وجود دارد. در حقیقت ایـن تست خودشناسی بر پایه ی تحقیقات یک شرکت آمـریکـایـی تولـید کننده ی بستنی به نام “ادیس گراند” شـکـل گـرفـتـه اسـت. پـس از مـدتـی تـیـــم محققان به سـرپـرسـتی دکـتر آلـن.آر.هیـــرش رئیس بخش عصب شناسی موسسه تحقیقاتی بویایی چشایی شیکاگو مـوفق شدند که به ارتباط بین شخصیت افراد و طعم
  بستنی مورد علاقه آنها پی ببرند. نتایج این بررسی ها در حال حاضر پیش روی شماست. پس بدون معطلی از بیـن بسـتـنی هـای زیــر طعم مورد علاقه تان را انتخاب کنید تا به نتایج جالبی درباره ویژگی های شخصیت خود برسید. بفرمایید بستنی!

  بستنی وانیلی
  بستنی شکلاتی
  بستنی گردویی
  بستنی موزی
  بستنی توت فرنگی

  چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟!

  بستنی وانیلی

  اگر بستنی وانیلی دوست دارید، فردی شاد و پرهیجان هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل می کنید. در زندگی خطرات زیادی را می پذیرید و اهداف بزرگی در سر دارید. انتظار شما از خودتان بسیار زیاد است و از ارتباط با اقوام نزدیک خود لذت می برید. به طور کلی شخصی خونگرم، پرتلاش، آرمانگرا، بااحساس و درمواردی درونگرا هستید.

  بستنی شکلاتی

  اگر بستنی شکلاتی را می پسندید، فردی سرزنده و بانشاط، خلاق، خوش لباس، برون گرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است و به سادگی روی دیگران تاثیر می گذارید. به طور کلی طرفداران این بستنی از اینکه در مرکز توجه دیگران باشند، لذت می برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت آور است.

  بستنی گردویی

  اگر به بستنی گردویی علاقه مندید، شخصی منظم، بادقت و کمال گرا هستید که به جزئیات بسیار اهمیت می دهید. در مسائل مالی محافظه کارید و اطرافیانتان شما را فردی باوجدان و وظیفه شناس می پندارند. علاوه بر این، پر جنب و جوش و پرتکاپوئید و در ورزش ها اغلب در پست مهاجم ظاهر می شوید تا گوی سبقت را از دیگران بربایید.

  بستنی موزی

  اگر طعم موزی را دوست دارید، شخص راحتی هستید که مسائل را ساده در نظر می گیرید. سخاوتمندید و در فعالیت هایتان متعادل عمل می کنید. صداقت در شخصیت شما دیده می شود و در عین حال دلسوز و مهربانید.

  بستنی توت فرنگی

  اگر بستنی توت فرنگی را انتخاب می کنید، فردی خجالتی هستید. با اینحال احساسات نیرومندی دارید. شکاک، مستبد، خودرای، و درون گرایید که به نکات جزئی و ظریف بسیار توجه می کنید. در قبال بسیاری از مسائل به راحتی خودتان را مقصر می دانید و درمواردی بداخلاق و بدبین می شوید. ازجمله ابعاد دیگر شخصیت شما این است که اعتماد به نفس کمی دارید.

  چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟!

  توافق و سازگاری

  بررسی این محققان نکته ی جالب توجه دیگری را نیز مطرح می کند، اینکه سازگاری افراد با یکدیگر نسبت به انتخاب طعم بستنی دلخواهشان چگونه است.

  وانیلی: فردی که طعم وانیلی را می پسندد به احتمال زیاد با شخصی که او نیز همین طعم را انتخاب می کند، بهترین شکل سازگاری را دارد.

  شکلاتی: شخصی که طعم شکلاتی را انتخاب می کند، با کسی که بستنی گردویی را دوست دارد، بیشترین توافق را نشان می دهد.

  گردویی: چنین افرادی با دوستداران بستنی شکلاتی و گردویی هماهنگی خوبی دارند.

  موزی: اشخاصی که طعم موز را می پسندند، قدرت سازگاری با هر نوع ذائقه و سلیقه را دارند و می توان گفت که خود را به خوبی با سایرین هماهنگ می کنند.

  توت فرنگی: دوستداران بستنی توت فرنگی با شکلات دوستان بهتر کنار می آیند تا با سایرین.

  چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟!

  سایت مهندس عزیزی

  چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟! + 22
  چه رابطه ای میان شخصیت شما و بستنی مورد علاقه تان وجود دارد؟! – 5

  http://www.delgarm.com/psychology/psychology-test/116064-شخصیت-شناسی-با-بستنی

  کلمات کلیدی : سایت چـه + آرمانگرا، آلـنآرهیـــرش آمـریکـایـی آنها آنی آور آیند ابعاد احتمال احساسات ادیس ارتباط از ازجمله است است اسـت اشخاصی اطرافیانتان اعتماد اغلب افراد افرادی اقوام انتخاب انتظار انگیزه اهداف اهمیت او ایـن این این، اینحال اینکه با بااحساس بادقت باشند، بانشاط، باوجدان ببرند بخش بداخلاق بدانید بدبین بدون بر برایشان بربایید بررسی برسید برند برون برید بزرگی بستنی بستنی بسـتـنـی بسـتـنی بسیار بسیاری بفرمایید به بهتر بهترین بویایی بیشترین بیـن بین تا تاثیر تان تحقیقات تحقیقاتی تست تـیـــم توافق توان توت توجه تولـید جالب جالبی جزئی جزئیات جنب جوش حاضر حال حقیقت خجالتی خطرات خلاق، خوبی خود خودتان خودرای، خودشناسی خوش خونگرم، دارد دارد دارد، دارند دارند دارید دارید دارید، داریــد؟ دانید در درباره درمواردی درون درونگرا دلخواهتان دلخواهشان دلسوز دهد دهید دوست دوستان دوستداران دوسـت دکـتر دیده دیگر دیگران دیگری ذائقه رئیس را راحتی روال روی زندگی زیاد زیادی زیــر ساده سادگی سازگاری سازگاری بررسی سایرین سایرین سبقت سخاوتمندید سر سرزنده سرشار سـرپـرسـتی سلیقه شاد شخص شخصی شخصیت شخصیتشناسیبابستنیشخصیتشناسیبابستنی شخصیتی شدن شدند شرکت شـمـا شـکـل شما شماست شناس شناسی شود شور شوید شکاک، شکل شکلات شکلاتی شکلاتی اگر شیکاگو صداقت طرفداران طعم طـعـمی طور ظاهر ظریف عادی عزیزی عصب علاقه علاوه عمل عین فردی فرنگی فرنگی فرنگی اگر فریبنده فعالیت فکر قبال قبلی قدرت لباس، لذت مالی متعادل محافظه محققان مرکز مسائل مستبد، مستقیمی مطرح معطلی مـدتـی مـوفق مقصر مندید، منظم، مهاجم مهربانید مهندس مورد موز موزی موزی اگر موسسه می نام نتایج نزدیک نسبت نشان نظر نفس نوع نکات نکته نیرومندی نیز ها های هایتان هر هستید هستید هـای هماهنگ هماهنگی همین هیجان و وانیلی وانیلی اگر وجود ورزش وظیفه ویژگی پایه پذیرید پر پرتلاش، پرتکاپوئید پرهیجان پس پست پسندد پسندند، پسندید، پـس پندارند پی پیش چشایی چنین چگونه کارید کسالت کسی کلی کمال کمی کنار کند، کنند کننده کنید کنید، که گذارید گرا گراند گرایید گردویی گردویی اگر گرفتار گـرفـتـه گفت گوی گیرید ی یک یکدیگر

   

  

  اشعار تصویری

  بازار خودرو

  مرورگر گوگل کروم

  نرم افزار ویرایش تصویر

  کلش اف کلنز و کلش رویال

  

  فال انبیا اصلی

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :