چند نکته برای انتخاب شیر خشک

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چند نکته برای انتخاب شیر خشک
 •  

  شیر خشک همه منافع تغذیه‌ای شیر مادر را ندارد،‌اما برای والدینی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند نوزادشان را با شیر مادر تغذیه کنند، چاره‌ساز است.

   

  چند نکته برای انتخاب شیر خشک

  رعایت این توصیه‌ها به شما کمک می‌کند که بدون مشکل به نوزادتان شیر خشک بدهید:

  * شیر خشکی را انتخاب کنید که با آهن غنی‌شده باشد.

  * در انتخاب نوع شیر خشک در دسترس بودن و قیمت را با یکدیگر سبک و سنگین کنید. این کار به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که شیر پودر شده بخرید یا شیر آماده تغذیه.

  * از آنجایی که مسلما نمی‌خواهید شیر خشک‌تان در هنگام نیاز به آن تمام شود، هنگامی یک نوع شیر خشک را انتخاب کردید که برای شما و نوزادتان مناسب است، مقداری از آن را در خانه انبار کنید.

  * اگر نوزادتان به نظر ناآرام می‌رسد یا ‌اسهال یا یبوست دارد، با متخصص اطفال در مورد اینکه آیا نوزاد ممکن است به قند لاکتوز یا پروتئین سویا عدم تحمل داشته باشد، مشورت کنید. حدود 10 درصد نوزادان نسبت به یک یا هر دوی این مواد عدم تحمل دارند.

  منبع:salamat.ir

  چند نکته برای انتخاب شیر خشک + 0
  چند نکته برای انتخاب شیر خشک – 0

  http://www.delgarm.com/children/children-s-health/6557-چند-نکته-برای-انتخاب-شیر-خشک

  کلمات کلیدی : رعایت شیر + آماده آن آنجایی آهن آیا از است است است، اطفال انبار انتخاب اگر این اینکه با باشد باشد، بخرید بدهید بدون برای به بودن بگیرید تحمل تصمیم تغذیه تغذیه تغذیه‌ای تمام توصیه‌ها حدود خانه خشک خشکی خشک‌تان دارد، دارند منبع داشته در درصد دسترس دوی را سبک سنگین سویا شده شما شود، شیر عدم غنی‌شده قند قیمت لاکتوز مادر متخصص مسلما مشورت مشکل مقداری ممکن مناسب منافع مواد مورد می‌رسد می‌کند ناآرام ندارد،‌اما نسبت نظر نمی‌توانند نمی‌خواهند نمی‌خواهید نوزاد نوزادان نوزادتان نوزادشان نوع نیاز هر همه هنگام هنگامی و والدینی پروتئین پودر چاره‌ساز چندنکتهبرایانتخابشیرخشکچندنکتهبرایانتخابشیرخشک کار کردید کمک کنند، کنید کنید که یا یبوست یک یکدیگر ‌اسهال

   

  

  طرز تهیه چیپس خانگی

  ویرایش عکس و فیلم در اندروید

  چرا زنها بیشتر از مردها حرف می‌ زنند

  فواید خوردن آبلیمو به همراه چای

  دانلود برنامه داب اسمش

  

  فال تاروت

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :