ورزش های آبی مناسب برای کودکان

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ورزش های آبی مناسب برای کودکان
 •  

  ورزش های آبی مناسب برای کودکان

  استخرها یکی از بهترین مکان‌هایی هستند که کودکان شما در طول تابستان می‌توانند در آنها به نرمش و تمرین بپردازند.

  آنها عاشق شنا کردن هستند و از یک ورزش درست و حسابی بدشان نخواهد آمد. در استخر می‌توانید به ورزش‌هایی بپردازید که هم برای قلب مفید هستند و هم تمامی عضلات بدن را همزمان به کار می‌گیرند.

  نکته مثبت ورزش در استخر این است که آب از ایجاد کشش عضلانی که در ورزش‌های بیرون آب رخ می‌دهد جلوگیری می‌کند.

  شنای طول/عرض زمان‌دار

  زمان بگیرید و به کودکتان اجازه بدهید یک دور طول/عرض استخر را شنا کند. شنا از مفیدترین ورزش های آبی برای قلب و عروق است. ممکن است شنای زمان‌دار برای کودکان چندان جالب نباشد، ولی اگر آن را به شکل یک مسابقه دربیاورید می‌توانید آن‌ها را کاملاً جذب کنید.

  ورزش های آبی مناسب برای کودکان

  می‌توانید زمان هر روز را با روز قبل مقایسه کنید و ببینید که آیا پیشرفتی داشته‌است یا نه. این کار را به مدت یک هفته انجام دهید و سپس آن را به دو دور افزایش دهید. می‌توانید هر هفته یک دور به تعداد بیفزایید. اگر بیش از یک کودک دارید می‌توانید بین آنها مسابقه بگذارید و ببینید کدامیک ۵ دور را سریع‌تر به پایان می‌رساند. همچنین می‌توانید از یک کرنومتر استفاده کنید.

  ورزش های آبی مناسب برای کودکان

  مسابقه‌ی شکار

  برای تدارک ورزش های آبی بین بچه‌ها خلاق باشید و یک مسابقه‌ی شکار در استخر برگزار کنید. اسباب بازی‌های بسیاری هستند که روی آب شناور می‌مانند و بعضی‌ها نیز در آب فرو می‌روند. بدون اینکه کودکتان متوجه شود ۱۰ اسباب بازی را در استخر بیندازید و سپس به او بگویید که آن‌ها را یکی یکی جمع کند و تلاش او را برای جمع کردن اسباب بازی‌ها تماشا کنید. با این کار هم ورزش خوبی می‌کند و هم از این کار لذت می‌برد. می‌توانید این بازی را برای حدود نیم ساعت ادامه بدهید.

  بسکتبال یا والیبال

  یک تور بسکتبال مخصوص استخر بخرید و بسکتبال آبی بازی کنید. انجام هر ورزشی در آب یک تمرین بسیار مفید است. می‌توانید تمرین پرتاب کنید و بعد با شنا توپ را دوباره بگیرید و یا چند نفری مسابقه برگزار کنید. اگر می‌خواهید مسابقه بدهید به دو تور نیاز خواهید داشت. هر تیمی که امتیاز بیشتری کسب کند برنده است. اگر به مدت ۳۰ دقیقه این ورزش را انجام دهید برای یک روزتان کافی خواهد بود.

  اگر به بسکتبال علاقه ندارید می‌توانید والیبال هم بازی کنید. به یک تور یا یک خط مجازی برای جدا کردن زمین‌ها و بازیکنان احتیاج دارید. هر تیمی باید توپ را به سمت تیم دیگر بیندازد و اگر کسی از تیم مقابل موفق به بازگرداندن توپ نشود یک امتیاز محسوب می‌شود. اگر توپ را به بیرون استخر بیندازید امتیازی نخواهد داشت. تیمی که بعد از ۳۰ دقیقه امتیاز بیشتری کسب کرده باشد برنده‌ی بازی خواهد بود.

  مسابقه‌های چندمرحله‌ای

  می‌توانید در استخر با مسابقه‌های چند قسمتی یک ورزش مفرح ایجاد کنید. به کودکان یاد بدهید که توی استخر بپرند، چند حلقه را جمع کنند، از وسط تیوب شیرجه بزنند و از میان پاهایتان شنا کنند. اولین نفری که تمام این مراحل را پشت سر بگذارد و به انتهای دیگر استخر برسد برنده است.

  نوع دیگری از ورزش های آبی می تواند انداختن آدمک بادی داخل استخر باشد تا ببینید کدامیک از بچه‌ها سریعتر می‌تواند آدمک را نجات بدهد و از تمام موانع عبور کند. حتی می‌توانید از بچه‌ها بخواهید روی یک قایق بادی چند متر شنا کنند. مسابقه‌های چند مرحله‌ای بسیاری هستند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. کافی است به اطراف نگاه کنید و از اشیائی که دارید استفاده کنید.

  eHow

  ورزش های آبی مناسب برای کودکان + 1
  ورزش های آبی مناسب برای کودکان – 0

  http://www.delgarm.com/psychology/successful-parents/88731-ورزش-های-آبی-مناسب-برای-کودکان

  کلمات کلیدی : + آب آبی آدمک آمد آن آنها آن‌ها آیا اجازه احتیاج ادامه از اسباب است است استخر استخرها استفاده اشیائی اطراف افزایش امتیاز امتیازی انتهای انجام انداختن او اولین اگر ایجاد این اینکه با بادی بازگرداندن بازی بازیکنان بازی‌ها بازی‌های باشد باشید باید ببینید بخرید بخواهید بدشان بدن بدهد بدهید بدون برای برسد برنده برنده‌ی برگزار بزنند بسکتبال بسیار بسیاری بعد بعضی‌ها به بهترین بود بود بپردازند بپردازید بپرند، بچه‌ها بگذارد بگذارید بگویید بگیرید بیرون بیش بیشتری بیفزایید بین بیندازد بیندازید تا تابستان تدارک تعداد تلاش تماشا تمام تمامی تمرین تواند تور توپ توی تیم تیمی تیوب جالب جدا جذب جلوگیری جمع حتی حدود حسابی حلقه خط خلاق خواهد خواهید خوبی داخل دارید داشت داشته‌است در دربیاورید درست دقیقه دهید دو دوباره دور دیگر دیگری را رخ روز روزتان روی زمان زمان‌دار زمین‌ها ساعت سر سریعتر سریع‌تر سمت سپس شما شنا شناور شنای شود شکار شکل شیرجه طول طولعرض عاشق عبور عروق عضلات عضلانی علاقه فرو قایق قبل قسمتی قلب لذت متر متوجه مثبت مجازی محسوب مخصوص مدت مراحل مرحله‌ای مسابقه مسابقه‌های مسابقه‌ی مفرح مفید مفیدترین مقابل مقایسه ممکن مناسب موانع موفق مکان‌هایی می میان می‌برد می‌تواند می‌توانند می‌توانید می‌خواهید می‌دهد می‌رساند می‌روند می‌شود می‌مانند می‌کند می‌کند می‌گیرند نباشد، نجات نخواهد ندارید نرمش نشود نفری نه نوع نکته نگاه نیاز نیز نیم های هر هستند هفته هم همزمان همچنین و والیبال ورزش ورزشهایآبیمناسببرایکودکانورزشهایآبیمناسببرایکودکان ورزشی ورزش‌های ورزش‌هایی وسط ولی پاهایتان پایان پرتاب پشت پیشرفتی چند چندان چندمرحله‌ای کار کافی کاملاً کدامیک کردن کرده کرنومتر کسب کسی کشش کند کنند کنند، کنید کنید که کودک کودکان کودکان کودکتان یا یاد یک یکی

   

  

  اس ام اس عاشقانه

  روش تهیه استانبولی

  ژورنال لباس مجلسی

  چرا زنها بیشتر از مردها حرف می‌ زنند

  بهترین پارک های آبی دنیا

  

  فال انبیا اصلی

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :