می‌دانستید تلفن منزل شما هم پیامک می‌گیرد؟!

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • می‌دانستید تلفن منزل شما هم پیامک می‌گیرد؟!
 •  

  می‌دانستید تلفن منزل شما هم پیامک می‌گیرد؟!

  مشترکان تلفن ثابت در برخی استان‌ها مانند تهران، قزوین، مرکزی و فارس امکان دریافت پیامک‌ را دارند.

  به گزارش خبرنگار ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که زمانی که قصد ارسال یک پیامک‌ از تلفن همراه خود را دارید بر روی دفترچه تلفن موبایلتان به اشتباه تلفن منزل یا محل کار فرد مورد نظر را انتخاب کنید و در مدتی کوتاه ببینید تایید ارسال پیامک‌ شما نیز به دستتان می‌رسد.

   

  این‌که چرا چنین اتفاقی رخ می‌دهد و چگونه حتی برای یک خط ثابت تاییدیه ارسال پیامک صادر می‌شود به سرویس نسبتا جدیدی مربوط می شود که مدتی است در استان‌های مختلفی از جمله تهران به کار گرفته شده است.

   

  در این زمینه عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران می‌گوید:‌ اکنون پیامک‌هایی که از سوی اپراتور تلفن همراه به شماره های ثابت ارسال می‌شوند قابل دریافت هستند و اگر کاربران گوشی‌های مخصوص دریافت و ارسال پیامکهای تلفن ثابت را در اختیار داشته باشند به این پیامک‌ها دسترسی خواهند داشت.

  می‌دانستید تلفن منزل شما هم پیامک می‌گیرد؟!

  سمیع الله صادقی در عین حال اظهار کرد: اکنون تمام خط‌های تلفن ثابت استان تهران قابلیت دریافت و ارسال پیامک‌ را دارند و مشترکان می توانند با در اختیار داشتن گوشی‌های مناسب و یا دریافت نام کاربری و رمز عبور و از طریق اتصال به اینترنت از این سرویس بهره مند شوند.

   

  وی درباره این‌که اگر مشترکی امروز به فعال سازی این سیستم اقدام کند امکان دسترسی به چه حجمی از پیامک‌هایی که ممکن است که در گذشته برای تلفن ثابت او ارسال شده باشد داراست توضیح داد: معمولا حافظه این پیامک‌ها دو ماهه است و تا دو ماه این پیامک‌ها در سیستم باقی مانده و قابل دسترس خواهند بود.

  می‌دانستید تلفن منزل شما هم پیامک می‌گیرد؟!

  وی در عین حال خاطرنشان کرد: دریافت پیامک‌ برای کاربران تلفن ثابت هزینه‌ای ندارد و ارسال یک پیامک‌ از خط تلفن همراه به شماره تلفن ثابت نیز مطابق تعرفه‌های کلی پیامک‌ها به شمار می رود.

   

  صادقی درباره هزینه ارسال پیامک از تلفن ثابت هم گفت: اگر قرار باشد پیامکی از یک تلفن ثابت به یک تلفن ثابت دیگری در همان شهر ارسال شود، هزینه‌ی آن معادل یک پالس یعنی 51.03 خواهد بود. در صورتی که پیامکی به تلفن همراه و یا استان دیگری ارسال شود هم هزینه‌ی آن معادل دو پالس محاسبه خواهد شد.

  می‌دانستید تلفن منزل شما هم پیامک می‌گیرد؟! + 6
  می‌دانستید تلفن منزل شما هم پیامک می‌گیرد؟! – 1

  http://www.delgarm.com/information-it/tecnoloji-it-news/16303-می‌دانستید-تلفن-منزل-شما-هم-پیامک-می‌گیرد؟

  کلمات کلیدی : سمیع مشترکان وی (ایسنا)، + آمده آن اتصال اتفاقی اختیار ارتباطات ارسال از است است در استان استان‌ها استان‌های اشتباه اطلاعات اظهار اقدام الله امروز امکان انتخاب او اپراتور اکنون اگر ایران این اینترنت این‌که با باشد باشند باقی ببینید بر برای برخی به بهره بود بود تا تایید تاییدیه تعرفه‌های تلفن تمام تهران تهران، توانند توضیح ثابت جدیدی جمله حافظه حال حتی حجمی خاطرنشان خبرنگار خبرگزاری خط خط‌های خواهد خواهند خود داد داراست دارند دارند به دارید داشت داشتن داشته دانشجویان در درباره دریافت دستتان دسترس دسترسی دفترچه دو دیگری را رخ رمز رود صادقی روی زمانی زمینه سازی سرویس سوی سیستم شاید شد شده شرکت شما شمار شماره شهر شود شود، شوند وی صادر صادقی صورتی طریق عبور عضو عین فارس فرد فعال فن‌آوری قابل قابلیت قرار قزوین، قصد مانده مانند ماه ماهه محاسبه محل مخابرات مختلفی مخصوص مدتی مدیره مربوط مرکزی مشترکان مشترکی مطابق معادل معمولا ممکن مناسب مند منزل موبایلتان مورد می می‌دانستیدتلفنمنزلشماهمپیامکمی‌گیرد؟می‌دانستیدتلفنمنزلشماهمپیامکمی‌گیرد؟ می‌دهد می‌رسد این‌که می‌شود می‌شوند می‌گوید‌ نام ندارد نسبتا نظر نیز های هزینه هزینه‌ای هزینه‌ی هستند هم همان همراه هیات و پالس پیامک پیامکهای پیامکی پیامک‌ پیامک‌ها پیامک‌هایی پیش چرا چنین چه چگونه کار کاربران کاربری کرد کلی کند کنید که کوتاه گذشته گرفته گزارش گفت گوشی‌های یا یعنی یک

   

  

  بهترین پارک های آبی دنیا

  شکستن قولنج

  ستاره های هالیوود

  دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی

  جدیدترین آگهی های استخدام

  

  فال روزانه

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :