معرفی دوربین DSLR فول فریم D610 توسط نیکون

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • معرفی دوربین DSLR فول فریم D610 توسط نیکون
 •  

  معرفی دوربین DSLR فول فریم D610 توسط نیکون

  دوربین جدید نیکون

  نیکون از سال گذشته با معرفی D600، داستان دوربین های عکاسی فول فریم ۳۵ میلیمتری را وارد مسیر تازه ای نمود و قیمتی روی آن گذارد که خریدش مستلزم فروش بخشی از زندگی تان نباشد (آنگونه که برخی فول فریم های بازار هستند). و حالا با رونمایی D610 دست به کار بهینه سازی نسخه قبلی شده است.

   
  یکی از قابلیت های مهم و کاربردی این فول فریم جدید نیکون، امکان عکاسی متوالی (continuous shutter mode) است که به کاربر اجازه می دهد با حداکثر کیفیت و سرعت ۳ فریم در ثانیه به عکاسی بپردازد. البته با اندکی پایین آوردن کیفیت می توان به سرعت ۶ فریم بر ثانیه هم رسید.
   
  نیکون همچنین مکانیسم وایت بالانس D610 را نسبت به مدل سال پیش بهبود بخشیده و اکنون می تواند رنگها را طبیعی تر ثبت کند. علاوه بر این سرعت و کارایی دوربین جدید هم نسبت به نسل قبلی اش بهبود پیدا کرده است.
   
  از نظر امکانات فنی کلی، نیکون D610 تقریبا همانند مدل D600 است. یک سنسور فول فریم ۲۴ مگاپیکسلی با حساسیت ISO 100-6400 و فوکوس خودکار ۳۹ نقطه ای که یک ال سی دی ۳.۲ اینچی با کیفیت ۹۲۱هزار نقطه آن را همراهی می کند. میزان پوشش فریم این دوربین ۱۰۰ درصد بوده و هنگام فیلمبرداری، کیفیت 1080p با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه را در اختیارتان می گذارد. برای ذخیره اطلاعات هم دو اسلات کارت حافظه SD روی آن پیش بینی شده است.
   
  قرار است فروش D610 از اواخر ماه جاری میلادی آغاز شود. برای بدنه آن (بدون لنز) باید ۱۹۹۹.۹۵ دلار پرداخت کنید و در صورتی که خواهان یک لنز AF-S NIKKOR 24-85MM F/3.5-4.5G ED VR هم باشید، قیمت به ۲۵۹۹.۹۵ دلار خواهد رسید.
  معرفی دوربین DSLR فول فریم D610 توسط نیکون + 1
  معرفی دوربین DSLR فول فریم D610 توسط نیکون – 0

  http://www.delgarm.com/information-it/tecnoloji-it-news/26793-معرفی-دوربین-dslr-فول-فریم-d610-توسط-نیکون

  کلمات کلیدی : ( (آنگونه (بدون ) + ، آغاز آن آوردن اجازه اختیارتان از است است اسلات اش اطلاعات ال البته امکان امکانات اندکی اواخر اکنون ای این اینچی با بازار باشید، بالانس باید بخشی بخشیده بدنه بر برای برخی به بهبود بهینه بوده بپردازد بینی تازه تان تر تقریبا توان تواند ثانیه ثبت جاری جدید حافظه حالا حداکثر حساسیت خریدش خواهان خواهد خودکار داستان در درصد دست دلار دهد دو دوربین دی ذخیره را رسید رسید رنگها رونمایی روی زندگی سازی سال سرعت سنسور سی شده شود صورتی طبیعی علاوه عکاسی فروش فریم فنی فول فوکوس فیلمبرداری، قابلیت قبلی قرار قیمت قیمتی لنز لنز) ماه متوالی مدل مستلزم مسیر معرفی معرفیدوربینفولفریمتوسطنیکونمعرفیدوربینفولفریمتوسطنیکون مهم مکانیسم مگاپیکسلی می میزان میلادی میلیمتری نباشد نسبت نسخه نسل نظر نقطه نمود نیکون نیکون نیکون، های هزار هستند) هم همانند همراهی همچنین هنگام و وارد وایت پایین پرداخت پوشش پیدا پیش کار کارایی کاربر کاربردی کارت کرده کلی، کند کنید که کیفیت گذارد گذشته یک یکی

   

  

  آگهی های استخدامی

  پورتال خبری

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  ته چین ماکارونی

  دانلود انیمیشن Trolls 2016

  

  فال تاروت اصلی

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :