فواید خواندن کتاب برای جنین

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فواید خواندن کتاب برای جنین
 •  

  تحقیقات نشان داده است که کتاب خواندن نه تنها برای کودکان بلکه حتی برای جنین نیز متضمن منافع بیشماری است. در این نوشتار به اهمیت کتاب خواندن برای جنین در رحم مادر پرداخته شده است.

   

  فواید خواندن کتاب برای جنین

  شاید شما هم به عنوان مادر یا مادر آینده به اهمیت خواندن کتاب برای کودک در سنین اولیه پی برده باشید. مطالعات نشان داده است کودکانی که والدینشان از ابتدا بطور روزانه برای آنها کتاب خوانده‌اند هنگام رفتن به مدرسه موفقیت بیشتری در خواندن دارند. طبق این مطالعات جنین میتواند لرزش صدای مادر را تشخیص دهد بنابراین صحبت کردن یا خواندن کتاب برای او می‌تواند فوایدی در‌بر داشته باشد. برخی از این فواید عبارتند از:

  فواید آرامبخش

  همانطور که ما صدای همسایه دیوار به دیوار خود را می‌شنویم جنین هم می‌‌تواند صدای خارج از رحم را بشنود. این صدا از طریق استخوان، بافت و مایع اطراف و داخل رحم به جنین منتقل می‌شود. جنین شش ماهه قادر است صدای مادر خود را تشخیص دهد و با شنیدن آن آرام می‌گیرد.

  ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن با جنین به نظر مضحک می‌آید اما خواندن کتاب برای او راه خوبی است تا بتوان بر روی برقراری این ارتباط تمرکز کرده و آنرا تا هنگام متولد شدن نوزاد تقویت کرد.

  پیشرفت مغزی

  به گزارش Your Baby Today محققان هلندی دریافتند که میان حس شنوایی و توانایی یادگیری در کودک ارتباطی برقرار است. این محققان تعدادی جنین را در معرض صداهایی مشخص فرار دادند. آنها دریافتند هر بار که جنین‌ها این صداها را می‌شنوند از خود عکس‌العمل نشان می‌دهند. این شواهد اثبات می‌کند که جنین توانایی یادگیری دارد. هرچند خواندن کتاب‌های بیولوژی برای جنین به این امید که در آینده بیولوژیست شود کار بیهوده‌ای است اما خواندن کتاب می‌تواند در پیشرفت مغز و زبان در سالهای اولیه زندگی بسیار مفید باشد.

  پیوند میان والدین و کودک

  برقراری ارتباط با جنین برای بسیاری از افراد کاری دشوار است. خواندن کتاب روش بسیار خوبی برای برقراری این ارتباط است. نیازی نیست کتابی تخصصی انتخاب کنید. کتایی را که به نظرتان جالب است یا فکر می‌کنید کودکان از آن لذت می‌برند انتخاب کنید و در اوقات فراغت با صدای بلند برای جنین خود بخوانید.

  منبع:hamshahrionline.ir

  فواید خواندن کتاب برای جنین + 2
  فواید خواندن کتاب برای جنین – 0

  http://www.delgarm.com/children/children-s-health/6366-فواید-خواندن-کتاب-برای-جنین

  کلمات کلیدی : شاید تحقیقات + آرام آرامبخش همانطور آن آنرا آنها آینده ابتدا اثبات ارتباط ارتباطی از از فواید است است استخوان، اطراف افراد اما امید انتخاب اهمیت او اوقات اولیه این با بار باشد باشد باشید بافت بتوان بخوانید منبع بر برای برخی برده برقرار برقراری بسیار بسیاری بشنود بطور بلند بلکه بنابراین به بیشتری بیشماری بیهوده‌ای بیولوژی بیولوژیست تا تخصصی تشخیص تعدادی تقویت تمرکز تنها توانایی جالب جنین جنین‌ها حتی حس خارج خواندن خوانده‌اند خوبی خود داخل دادند داده دارد دارند داشته در دریافتند در‌بر دشوار دهد دیوار را راه رحم رفتن روزانه روش روی زبان زندگی سالهای سنین شدن شده شش شما شنوایی شنیدن شواهد شود صحبت صدا صداها صداهایی صدای طبق طریق عبارتند عنوان عکس‌العمل فرار فراغت فواید فوایدخواندنکتاببرایجنینفوایدخواندنکتاببرایجنین فوایدی فکر قادر لذت لرزش ما مادر ماهه مایع متضمن متولد محققان مدرسه مشخص مضحک مطالعات معرض مغز مغزی به مفید منافع منتقل موفقیت میان میتواند می‌آید می‌برند می‌تواند می‌دهند می‌شنوند می‌شنویم می‌شود می‌کند می‌کنید می‌گیرد ارتباط می‌‌تواند نشان نظر نظرتان نه نوزاد نوشتار نیازی نیز نیست هر هرچند هلندی هم همسایه هنگام و والدین والدینشان پرداخته پی پیشرفت پیوند کار کاری کتاب کتابی کتاب‌های کتایی کرد کردن کرده کنید که کودک کودک برقراری کودکان کودکانی گزارش یا یادگیری

   

  

  ياس دانلود

  دنیای فناوری

  بازار خودرو

  طرز تهیه حلیم بادمجان

  مشکلات دوران عقد

  

  فال انبیای الهی

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :