دانستنی های نوزاد،با چه علائم بیماری در نوزاد باید به پزشک مراجعه کرد؟

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانستنی های نوزاد،با چه علائم بیماری در نوزاد باید به پزشک مراجعه کرد؟
 •  

  دانستنی های نوزاد و علائم بیماری در نوزاد:نگهداری و مراقبت از نوزاد در روزها و هفته های اول کار بسیار حساسی است و نیاز به دقت کافی دارد.نوزادان به علت ضعیف بودن ابتلا به حساسیت ها و بیماری های مختلفی می شوند اما برای کدام یک ازآن ها باید به پزشک مراجعه کرد؟در ادامه مطلب سوالاتی مطرح شده است که با بررسی پاسخ آن ها و پاسخ خودتان متوجه میشوید که با وجود علائم بیماری در نوزاد خود نیاز به مراجعه به پزشک برای بیماری نوزاد خود دارید یا خیر با دلگرم همراه شوید:

   دانستنی های نوزاد،با چه علائم بیماری در نوزاد باید به پزشک مراجعه کرد؟

  دانستنی های نوزاد و علائم بیماری در نوزاد

  آیا نوزاد شما بیشتر از حد معمول سرفه میکند؟

  اگر پس از تغذیه نوزاد دچار کبودی و حالت خفگی و سرفه شود باید فوراً به متخصص کودکان و نوزادان مراجعه نمایید.

   

  آیا کبودی نوزاد شما طبیعی است؟

  چنانچه پوست، لب ها و زبان نوزاد به طور ثابت کبود باشد، باید به پزشک اطفال مراجعه نمود.

   

  آیا چگونگی مراقبت از بندناف را می دانید؟

  بند ناف باید تمیز و خشک بوده و در معرض هوا قرار بگیرد. از مواد ضدعفونی کننده و سنتی استفاده نکنید. پس از افتادن بند ناف، بیرون زدن ناف هنگام گریه از سوراخ کوچک طبیعی است و معمولاً تا 18 ماهگی از بین می رود. درصورت بزرگتر شدن و تداوم آن به پزشک اطفال مراجعه نمایید.

   

  آیا نوزاد شما بیش از حد طبیعی استفراغ می کند؟

  معمولاً پس از هر تغذیه نوزاد کمی از شیر را بالا می آورد که علت آن تغذیه بیش از حد است. چنانچه استفراغ جهنده و مکرر بود، باید به پزشک اطفال مراجعه نمایید.

   

  آیا نوزاد شما به خوبی شیر شما را می خورد؟

  تغذیه نوزاد انحصاراً باید با شیر مادر و در وضعیت صحیح باشد. استفاده از شیشه و پستانک نوزاد را سر در گم می کند و سینه را پس می زند.

  دانستنی های نوزاد،با چه علائم بیماری در نوزاد باید به پزشک مراجعه کرد؟

  آیا نوزاد شما بیش از حد نفخ دارد؟

  اگر با آروغ زدن نوزاد اتساع شکم کمتر نشد و شکم سفت و متورم بود و یا با استفراغ طولانی یا یبوست همراه بود، باید به پزشک اطفال مراجعه نمایید.

   

  آیا نوزاد شما بی حال، خواب آلود و بی اشتها است؟

  نوزاد طبیعی معمولاً در حال خواب یا شیر خوردن است. چنانچه نوزاد پس از بیداری میل به شیر خوردن نداشت و بی حال بود، به متخصص اطفال مراجعه نمایید.

   

  آیا نوزاد شما بی قرار است و بیش از حد گریه می کند؟

  اگر نوزاد شما خوب تغذیه شده، آروغ زده و خشک است، با بغل کردن و نوازش آرام نمی گیرد به متخصص اطفال مراجعه نمایید.

   

  آیا تنفس نوزاد شما طبیعی است؟

  اگر نوزاد شما ناله می کند یا بیش از 60 مرتبه در دقیقه تنفس می کند و یا لرزش پره های بینی دارد یا با هر تنفس عضلات بین دنده ای او فرو می رود و لب های او کبود است، حتماً به متخصص اطفال مراجعه نمایید.

  دانستنی های نوزاد،با چه علائم بیماری در نوزاد باید به پزشک مراجعه کرد؟ + 2
  دانستنی های نوزاد،با چه علائم بیماری در نوزاد باید به پزشک مراجعه کرد؟ – 2

  http://www.delgarm.com/children/pain-and-babies/109046-دانستنی-های-نوزاد-و-علائم-بیماری-در-نوزاد

  کلمات کلیدی : + آرام آروغ آلود آن آورد آیا ابتلا اتساع ادامه از ازآن است است، است؟ اگر است؟ نوزاد است؟ چنانچه استفاده استفراغ اشتها اطفال افتادن اما انحصاراً او اول ای با باشد باشد، بالا باید برای بررسی بزرگتر بسیار بغل بند بندناف به بود بود، بودن بوده بگیرد بی بیداری بیرون بیش بیشتر بیماری بین بینی تا تداوم تغذیه تمیز تنفس ثابت جهنده حال حال، حالت حتماً حد حساسی حساسیت خشک خفگی خواب خوب خوبی خود خودتان خورد؟ تغذیه خوردن خیر دارد دارد؟ اگر دارید دانستنی دانستنیهاینوزادوعلائمبیماریدرنوزاددانستنیهاینوزادوعلائمبیماریدرنوزاد دانید؟ بند در درصورت دقت دقیقه دلگرم دنده دچار را رود روزها زبان زدن زده زند سر سرفه سفت سنتی سوالاتی سوراخ سینه شدن شده شده، شما شود شوند شوید شکم شیر شیشه صحیح ضدعفونی ضعیف طبیعی طور طولانی عضلات علائم علت فرو فوراً قرار لب لرزش مادر ماهگی متخصص متوجه متورم مختلفی مراجعه مراقبت مرتبه مطرح مطلب معرض معمول معمولاً مواد مکرر می میشوید میل میکند؟ اگر ناف ناف، ناله نداشت نشد نفخ نمایید نمایید نمود نمی نوازش نوزاد نوزاد نوزادان نکنید نگهداری نیاز ها های هر هفته همراه هنگام هوا و وجود وضعیت پاسخ پره پزشک پس پستانک پوست، چنانچه چگونگی کار کافی کبود کبودی کدام کرد؟در کردن کمتر کمی کند کند؟ اگر کند؟ معمولاً کننده که کودکان کوچک گریه گم گیرد یا یبوست یک

   

  

  دانلود انیمیشن Trolls 2016

  عکس های دیدنی

  طالع بینی سال 2017

  دانلود SHAREit

  دانلود برنامه داب اسمش

  

  فال روز

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :