افزایش طول عمر زندگی مشترک

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • افزایش طول عمر زندگی مشترک
 •  

   رعایت برخی نکات در افزایش طول عمر زندگی مشترک مهم و ضروری است.

   

  افزایش طول عمر زندگی مشترک

   
  1 – انعطاف‌پذیری مناسب زوج در رابطه

   
  یکی از شاخصه‌های هوش اجتماعی است که تطابق فرد با زندگی اجتماعی را بیشتر می‌کند و انعطاف‌ناپذیری باعث کوتاه شدن عمر زندگی مشترک می‌شود.

   
   
  2 – صداقت که باید دوطرفه باشد 

  یعنی هر یک از طرفین باید زمینه صداقت را فراهم کند و بعد انتظار رفتار صادقانه از طرف مقابل داشته باشد. صداقت و رفتار صادقانه یک «باید» است اما بی‌صداقتی معمولا ناشی از ترس و گاهی برای حفظ منافع است و در بحث ما، نداشتن صداقت ناشی از ترس است که دردسرساز می‌شود.

  خیلی از زوج‌ها یکدیگر را محدود یا تهدید می‌کنند و وقتی همسرشان آن رفتار را دور از چشمشان انجام داد، او را به نداشتن صداقت متهم می‌کنند.

   افزایش طول عمر زندگی مشترک
   
  3 – جرات مند بودن زوج

   
  مساله بعدی است که بسیار برای زوج‌ها ضرورت دارد؛ آنها باید یاد بگیرند احساسشان را به نحوی سالم مطرح، دیدگاهشان را بیان و نظر مخالف یا موافقشان را به شیوه‌ای صحیح اعلام کنند. 

  معمولا زوج‌ها قبل از ازدواج برای جلب رضایت طرف مقابل، هر کاری انجام می‌دهند اما به محض ازدواج، همه آنها را کنار می‌گذارند! 
   
  زندگی مشترک در ابتدا، با تمام سختی‌هایی که برای انتخاب همسر دارد، بسیار آسان است اما اگر از یک زندگی مراقبت نشود، قطعا آسیب خواهد دید.

  این مراقبت باید به صورت دوطرفه باشد؛ هر دو طرف باید مراقب رفتار خودشان و احساس طرف مقابل باشند و بدانند هر دو مسئول حفاظت از زندگی مشترکشان هستند. 

  افزایش طول عمر زندگی مشترک + 3
  افزایش طول عمر زندگی مشترک – 1

  http://www.delgarm.com/psychology/psychology-of-marriage/119128-افزایش-طول-عمر-زندگی-مشترک

  کلمات کلیدی : + «باید» آسان آسیب آن آنها ابتدا، اجتماعی احساس احساسشان از ازدواج ازدواج، است است اعلام افزایش افزایشطولعمرزندگیمشترکافزایشطولعمرزندگیمشترک اما انتخاب انتظار انجام انعطاف‌ناپذیری انعطاف‌پذیری او اگر این با باشد باشد باشد؛ باشند باعث باید بحث بدانند برای برخی بسیار بعد بعدی به بودن بگیرند بیان بیشتر بی‌صداقتی ترس تطابق تمام تهدید جرات جلب حفاظت حفظ خواهد خودشان خیلی داد، دارد، دارد؛ داشته در دردسرساز دو دور دوطرفه دید دیدگاهشان را رابطه رضایت رعایت رفتار زمینه زندگی زوج زوج زوج‌ها سالم سختی‌هایی شاخصه‌های شدن شیوه‌ای صادقانه صحیح صداقت صورت ضرورت ضروری طرف طرفین طول عمر فراهم فرد قبل قطعا ما، متهم محدود محض مخالف مراقب مراقبت مسئول مساله مشترک مشترکشان مطرح، معمولا مقابل مقابل، مناسب منافع مند مهم موافقشان می‌دهند می‌شود می‌کند می‌کنند می‌کنند می‌گذارند ناشی نحوی نداشتن نشود، نظر نکات هر هستند همسر همسرشان همه هوش و وقتی چشمشان کاری کنار کند کنند که کوتاه گاهی یا یاد یعنی یک یکدیگر یکی

   

  

  دنیای فناوری

  استخدام

  اس ام اس فلسفی

  بهترین پارک های آبی دنیا

  خشکی واژن

  

  فال تاروت کبیر

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :