آیا می دانید گوش چپ گوش عشق است ؟

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آیا می دانید گوش چپ گوش عشق است ؟
 •  

  دانشمندان کشف کردند گوش چپ که اطلاعات خود را به نیمکره راست مغز ارسال می کند گوش “عشق” است و بنابراین عبارات احساسی را برای درک بهتر باید در این گوش نجوا کرد.

   

  آیا می دانید گوش چپ گوش عشق است ؟

  بخش چپ مغز منطق، توجه به جزئیات، زبان، علم و استراتژیها را نشان می دهد و طرف راست تصورات، اشراق و سیر و سلوک، دید همزمان، تخیلات و احساسات را حاکمیت می کند.

  هر یک از این بخشهای مغز قسمت مخالف بدن را کنترل می کنند.بنابراین منطقی است که تصور شود یک جمله احساسی اگر مستقیما از طرف چپ بدن ارسال شود سریعتر به مراکز احساسی می رسند.

  گوش

  به طور طبیعی چشم راست با زکاوت بیشتری می تواند رنگها را درک کند این درحالی است که بهتر است مادران گونه چپ کودک را ببوسند و یا با دست چپ کودک را در آغوش بگیرند.

  در حقیقت دانشمندان دانشگاه انگلیس در تحقیقات خود نشان دادند که 85 درصد از زنان چپ دست یا راست دست کودک خود را با دست چپ در آغوش می گیرند. به این ترتیب واکنشهای فیزیکی و احساسی کودک مستقیما به طرف راست مغز مادر می رسند.

  به تازگی گروهی از محققان با آزمایش هزار و 120 نفر مشاهده کردند که گوش چپ در این افراد “گوش عشق” است.

  به طوری که 69 درصد از موارد خاطر نشان کردند تمام عبارات شیرین و عاطفی را هنگامی که از راه گوش چپ می شنوند بهتر درک می کنند و تنها 56 درصد از موارد اگر این عبارات را با گوش راست بشوند می توانند عمق آنها را درک کنند.

  منبع : مجله ایده آل

  آیا می دانید گوش چپ گوش عشق است ؟ + 2
  آیا می دانید گوش چپ گوش عشق است ؟ – 0

  http://www.delgarm.com/psychology/psychology-of-marriage/6632-آیا-می-دانید-گوش-چپ-گوش-عشق-است-؟

  کلمات کلیدی : بخش دانشمندان + آزمایش آغوش آل آنها آیامیدانیدگوشچپگوشعشقاست؟آیامیدانیدگوشچپگوشعشقاست؟ احساسات احساسی ارسال از است است به استراتژیها اشراق اطلاعات افراد انگلیس اگر ایده این با باید ببوسند بخشهای بدن برای بشوند بنابراین به بهتر بگیرند در بیشتری تازگی تحقیقات تخیلات ترتیب تصور تصورات، تمام تنها تواند توانند توجه جزئیات، جمله حاکمیت حقیقت خاطر خود دادند دانشمندان دانشگاه در درحالی درصد درک دست دهد دید را راست راه رسند رسند به رنگها زبان، زنان زکاوت سریعتر سلوک، سیر شنوند شود شیرین طبیعی طرف طور طوری عاطفی عبارات عشق علم عمق فیزیکی قسمت مادر مادران مجله محققان مخالف مراکز مستقیما مشاهده مغز منطق، منطقی موارد می نجوا نشان نفر نیمکره هزار همزمان، هنگامی و واکنشهای چشم چپ کرد کردند کشف کنترل کند کند هر کنند کنند منبع کنندبنابراین که کودک گروهی گوش گوش به گونه گیرند یا یک

   

  

  عکس نوزادان

  شعر نو

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

  مدل لباس دخترانه

  مشکلات دوران عقد

  

  فال تاروت

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :