آیا شما هم ولخرج هستید؟

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آیا شما هم ولخرج هستید؟
 •  

  بهترین روش ها برای ترک ولخرجی = پس انداز بیشتر

   

  برای مقابله با ولخرجی با دلگرم همراه باشید.

   

  آیا شما هم ولخرج هستید؟
   

  آیا شما هم ولخرج هستید؟

  آیا آن قـدر ولخـرجی کرده اید که به همه مقروض شده اید؟

   

  خوب نگران نباشیـد، شـما تـنها فـردی نیـستید کـه در یک چنین شرایطی قرار گرفته است. زندگی مدرن به گونـه ای است که خواه نا خواه ما را به سمت خرج کردن میکشاند. بـه هر حال اگر می خواهید کلیه ی بدهی هایتان را صـاف کرده و بـه آرامش ذهنـی دسـت پیـدا کنـید، بـاید به صورت ریشـه ای بـا این مشکل برخورد کرده و جلوی ولخرجیـهای بیهوده ی خود را بگیرید.

  در این مقاله چند تکنیک به شما آموزش داده می شود که به واسطه ی آنها می توانید مانع از زیاده روی در خرج کردن پولهایتان شوید.

   

  10توصیه کاربردی خسیس ها برای رهایی از ولخرجی را اینجا ببینید..

   

  1 – پول زیاد حمل نکنید

  اگر ولخرجی معضل زندگی تان شده و هر ماه برای پول های زیادی که هدر می دهید غصه می خورید. اگر کنترل خرج هایتان از دستتان خارج شده . اولین وساده ترین راهکار این است که به اندازه نیاز هر روزتان پول حمل کنید. اینطوری هم دزدان احتمالی کیفتان را ناامید می کنید، هم از خرج های زیادی جلوگیری خواهید کرد.
  این قانون شامل کارت های بانکی هم می شود. لازم نیست همیشه کارت بانکی شما در جیبتان باشد.

   

  2 – با ولخرج ها نگردید

  تاثیر کمال همنشین را هیچ وقت از یاد نبرید. دوستان ولخرج شما را ولخرج می کنند، از آنها فاصله بگیرید. نه اشتباه نکنید حرف خسیس ها این نیست که دوستان ولخرجتان را رها کنید بلکه با آنها در مکان هایی قرار بگزارید که امکان ولخرجی کم تر است. یک مرکز خرید ویایک رستوران گران قیمت محل مناسبی برای قرار گذاشتن با ولخرج ها نیست.

   

  3 – برای خرید سقف بگذارید

  برای هر نوع خریدی از لباس و تفریح گرفته تا مسافرت رفتن خود قاعده و قانون تعریف کنید. این به معنی خود آزاری نیست دقت کنید این توصیه ها برای کسانی است که از اعتدال خارج شده اند و نیاز به کنترل دقیق دارند. اگر جزء ولخرج ها نیستید و می توانید تعادل را رعایت کنید لازم نیست خیلی سخت بگیرید اما برای ولخرج ها تا باز گشتن به مسیر درست این یک راهکار ضروری است.

   

  4 – تب مارک ها را ترک کنید

  کالاهای مارک دار باکلاس هستند، زندگی بدون مارک غیرممکن است را کلا کنار بگذارید. سراغ کالاهای باکیفیت و با قیمت مناسب بروید لزوما هرکالای گرانی با ارزش و با کیفیت نیست.

   

  5 – دلیل داشته باشید

  برای هر خرجی دلیل داشته باشید. یعنی هر وقت می خواهید برای هرکاری پولی خرج کنید اول از خودتان سوال کنید چرا دارم این پول را خرج میکنم و در مقابلش چه چیزی به دست می آورم.

   

  6 – چانه بزنید

  هرچیزی را که فروشنده ها می گویند قبول نکنید. حتما تا جایی که راه دارد چانه بزنید در ایران برای هرکالایی امکان چانه زنی وجود دارد. پس از فرصتتان استفاده کنید.

   

  7 – تنبلی را کنار بگذارید

  ولخرج ها همیشه منتظرند تا از اول ماه دیگر از ولخرجی دست بردارند و رویه منطقی برای خرج کردنشان در پیش بگیرند اما متاسفانه اول ماهشان هیچ وقت نمی آید. از همین امروز شروع کنید و کار امروز را به فردا نیندازید.

   

  8 – حساب پولتان را داشته باشید

  همیشه باید بدانید که موجودی حسابتان چقدر است و جیبتان چقدر پول دارد . خیلی از افراد هستند که از موجودی حسابشان بی اطلاع اند. این امر باعث می شود که کنترل مخارج و درآمد ها دشوار شود.

   

  9 – خرید عمده یک راهکار ساده

  مواد شوینده گالنی به صرفه تر از ظرف های کوچک است. یک جعبه 10 تایی دستمال کاغذی یک بسته جایزه دارد. علاوه براین هر روز کالاها گران می شود . خرید عمده به معنای خرید زیاد نیست بلکه به این معنی است که کالاهای مصرفی که هر روز به آنها احتیاج دارید را به شکل عمده و مصرف چند ماه بخرید.

   

  10 – آهسته و پیوسته پیش بروید

  همیشه پس انداز کنید هر چقدر مبلغتان کم باشد مهم نیست مهم این است که همیشه به پس انداز فکر کنید و از هرمبلغی که به دست می آورید مبلغی هرچند اندک را پس انداز کنید.

   

  آیا شما هم ولخرج هستید؟

  گردآوری شده ی مجله ی اینترنتی دلگرم

  مرجان امینی

   

   

   

  آیا شما هم ولخرج هستید؟ + 1
  آیا شما هم ولخرج هستید؟ – 0

  http://www.delgarm.com/psychology/family-counseling/149930-راه-های-مناسب-برای-جلوگیری-از-ولخرجی

  کلمات کلیدی : + آرامش آزاری آموزش آن آنها آهسته آورم آورید آیا آید احتمالی احتیاج ارزش از است است استفاده اشتباه اطلاع اعتدال افراد اما امر امروز امکان امینی اند انداز اندازه اندک اول اولین اگر ای اید اید؟ ایران این اینترنتی اینجا اینطوری با باز باشد باشد باشید باشید باشید باعث بانکی باکلاس باکیفیت باید ببینید بخرید بدانید بدهی بدون برای براین برخورد بردارند بروید بروید بزنید بزنید بسته بـا بـاید بـه بلکه به بهترین بگذارید بگذارید بگزارید بگیرند بگیرید بگیرید در بی بیشتر برای بیهوده تا تاثیر تان تایی تب تر ترک ترین تعادل تعریف تـنها تفریح تنبلی توانید توصیه تکنیک جایزه جایی جزء جعبه جلوگیری جلوی جیبتان حال حتما حرف حساب حسابتان حسابشان حمل خارج خرج خرجی خرید خریدی خسیس خواه خواهید خوب خود خودتان خورید خیلی داده دار دارد دارم دارند دارید داشته در درآمد درست دزدان دست دستتان دستمال دسـت دشوار دقت دقیق دلگرم دلگرم دلیل دهید دوستان دیگر ذهنـی را راه راههایمناسببرایجلوگیریازولخرجیراههایمناسببرایجلوگیریازولخرجی راهکار رستوران رعایت رفتن رها رهایی روز روزتان روش روی رویه ریشـه زندگی زنی زیاد زیاده زیادی ساده سخت سراغ سقف سمت سوال شامل شده شرایطی شروع شـما شما شود شود شوید توصیه شوینده شکل صرفه صـاف صورت ضروری ظرف علاوه عمده غصه غیرممکن فاصله فردا فرصتتان فروشنده فـردی فکر قاعده قانون قبول قرار قـدر قیمت لازم لباس لزوما ما مارک مانع ماه ماهشان مبلغتان مبلغی متاسفانه مجله محل مخارج مدرن مرجان مرکز مسافرت مسیر مشکل مصرف مصرفی معضل معنای معنی مقابلش مقابله مقاله مقروض مناسب مناسبی منتظرند منطقی مهم مواد موجودی مکان می میکشاند میکنم نا ناامید نباشیـد، نبرید نمی نه نوع نکنید نکنید نگران نگردید نیاز نیست نیست نیستید نیـستید نیندازید ها های هایتان هایی هدر هر هرمبلغی هرچند هرچیزی هرکاری هرکالای هرکالایی هستند هستند، هم همراه همنشین همه همیشه همین هیچ و واسطه وجود وساده وقت ولخرج ولخرجتان ولخرجی ولخرجیـهای ولخـرجی ویایک پس پول پولتان پولهایتان پولی پیش پیـدا پیوسته چانه چرا چقدر چند چنین چه چیزی کار کاربردی کارت کاغذی کالاها کالاهای کرد کردن کردنشان کرده کسانی کـه کلا کلیه کم کمال کنار کنترل کنـید، کنند، کنید کنید کنید کنید کنید، که کوچک کیفتان کیفیت گالنی گذاشتن گران گرانی گردآوری گرفته گشتن گونـه گویند ی یاد یعنی یک

   

  

  دانلود فیلم Trolls 2016

  لازانیا بدون فر

  مدل لباس دخترانه

  آگهی های استخدامی

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  

  فال حافظ اصلی

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :