آمار دسترسی کشورهای دنیا به اینترنت خانگی; ۳۸درصد بزرگسالان ایرانی به اینترنت دسترسی دارند!

مجموعه: اخبار و مقالات
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آمار دسترسی کشورهای دنیا به اینترنت خانگی; ۳۸درصد بزرگسالان ایرانی به اینترنت دسترسی دارند!
 •  

  نتایج یک نظرسنجی جهانی نشان می دهد، در سال 2011 بیش از یک سوم بزرگسالان جهان در خانه هایشان به اینترنت دسترسی داشته اند، آماری که حاکی از روند با ثبات رشد اینترنت طی سالهای اخیر است.

  نتایج این نظرسنجی که توسط موسسه گالوپ از 148 کشور و منطقه انجام شده، دیروز سه شنبه منتشر شده است.

  آمار دسترسی بزرگسالان به اینترنت خانگی

  نتایج این نظرسنجی نشان می دهد 32 درصد بزرگسالان در سال 2011 به اینترنت خانگی دسترسی داشته اند این میزان در سال 2010، 29 درصد و در سال 2009 ، 25 درصد بوده است.در چهل و هشت کشور و منطقه مورد بررسی در سال 2011، نیم یا بیش از نیمی از بزرگسالان به اینترنت خانگی دسترسی داشته اند. در 23 کشور نیز میزان دسترسی به اینترنت خانگی 80 درصد یا بیشتر بوده است.

  سوئد و سنگاپور در صدر دسترسی ها

  سوئد و سنگاپور با 93 درصد دسترسی خانگی به اینترنت رتبه نخست این فهرست را به خود اختصاص داده اند. پس از آنها دانمارک و هلند قرار دارند که از هر 10 خانه 9 تا به اینترنت دسترسی دارد.

  آمار دسترسی بزرگسالان در ایران

  بر اساس این نظرسنجی در ایران در سال 2011 ، 38 درصد بزرگسالان در خانه اینترنت داشته اند.این مطالعه نشان می دهد هر چه کشور در بین اقتصادهای بزرگ و اقتصادهای نوظهور قرار داشته باشد دسترسی خانگی به اینترنت در آنها بیشتر است.

  رتبه آمریکا،‌ ژاپن و آلمان

  آمریکا که بزرگ ترین اقتصاد دنیاست با 80 درصد اتصال خانگی به اینترنت در رتبه 23 این فهرست است. پس از آن، ژاپن و آلمان- سومین و چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا- ایستاده اند که به ترتیب 73 و 77 درصد به اینترنت خانگی دسترسی دارند.

  روسیه دارای بالاترین آمار دسترسی در بین اقتصادهای نوظهور

  در بین اقتصادهای نوظهور، روسیه بالاترین نرخ دسترسی به اینترنت خانگی را با 51 درصد دارد. پس از آن برزیل با 40 درصد و چین با 34 درصد قرار دارد.

  از سوی دیگر آفریقای جنوبی و هند به ترتیب با 16 و سه درصد جزء پایین ترین دسترسی ها به اینترنت خانگی اند.

  کمترین آمارها مربوط به کدام کشورها است

  از 41 کشور نیز کمتر از یک درصد از مردم به اینترنت خانگی دسترسی دارند از جمله کمتر از یک درصدها می توان به بروندی، گینه، مالی و ماداگاسکار اشاره کرد.در توگو، بورکینافاسو، بنین، رواندا، جمهوری دموکراتیک کنگو، جمهوری آفریقای مرکزی، نیجر و کامبوج فقط یک درصد بزرگسالان به اینترنت خانگی دسترسی دارند.

  منبع : سایت زومیت

  آمار دسترسی کشورهای دنیا به اینترنت خانگی; ۳۸درصد بزرگسالان ایرانی به اینترنت دسترسی دارند! + 0
  آمار دسترسی کشورهای دنیا به اینترنت خانگی; ۳۸درصد بزرگسالان ایرانی به اینترنت دسترسی دارند! – 0

  http://www.delgarm.com/information-it/network-internet-news/29-household-internet29

  کلمات کلیدی : نتایج + ، آفریقای آلمان آلمان آمریکا آمار آمارها آماری آمریکا،‌ آن آن، آنها اتصال اختصاص اخیر از اساس است است است آمار است از است رتبه است سوئد استدر اشاره اقتصاد اقتصادهای انجام اند اند کمترین اند، انداین ایران ایران بر ایستاده این اینترنت با باشد بالاترین بررسی برزیل بروندی، بزرگ بزرگسالان بنین، به بوده بورکینافاسو، بیش بیشتر بین تا ترتیب ترین توان توسط توگو، ثبات جزء جمله جمهوری جنوبی جهان جهانی حاکی خانه خانگی خانگی نتایج خود داده دارای دارد دارد آمار دارد از دارند دارند روسیه دارند منبع داشته دانمارک در درصد درصدها دسترسی دموکراتیک دنیا دنیاست دهد دهد، دیروز دیگر را رتبه رشد رواندا، روسیه روند زومیت سال سالهای سایت سنگاپور سه سوم سومین سوی شده شده، شنبه صدر طی فقط فهرست قرار ماداگاسکار مالی مربوط مردم مرکزی، مطالعه منتشر منطقه مورد موسسه می میزان نتایج نخست نرخ نشان نظرسنجی نوظهور نوظهور در نوظهور، نیجر نیز نیم نیمی ها ها سوئد هایشان هر هشت هلند هند و پایین پس چه چهارمین چهل چین ژاپن کامبوج کدام کرددر کشور کشورها کمتر کنگو، که گالوپ گینه، یا یک

   

  

  عکس های خنده دار

  سنگ بینی

  عکس نوزادان

  آگهی های استخدامی

  مدیریت ایمیل ها در اندروید

  

  فال انبیا

 • آخرین اخبار و مقالات
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :